קידום ברשתות חברתיות

קידום ממומן ברשתות חברתיות

להתברג ולמכור ברשתות חברתיות

קידום בפייסבוק

הפייסבוק הוא פלטפורמה מדהימה המאפשרת להגדיל את הנוכחות העסקית שלכם וליצור קשר אישי עם הלקוחות. עמוד הפייסבוק העסקי משמש היום כמקור הבדיקה הראשוני לאמינותו של העסק. קמפיינים ממומנים בפייסבוק יתרמו משמעותית להתרחבות הדיגיטלית של העסק, גדילה בכמות המכירות וחיזוק משמעותי של המותג.

קידום באינסטגרם

האינסטרגם מתאפיין בקמפיינים בעלי אופי ויזואלי. הכוח באינסטגרם בא לידי ביטוי על ידי יצירה שלך תכנים מושכים, ייחודיים ומקוריים נמצא בידי עסקים המשלבים מסרים שיווקיים חדים במעטה של תכנים חברתיים מהנים. ההצפה בכמות הפרסומות יצרה עיוורון פרסומי. הסוד להצלחה נמצא בשילוב של יצירת תוכן איכותי וניהול קמפיינים מקצועי.

קידום בטיקטוק

טיקטוק היא רשת חברתית חדשה שפרצה אל חיינו בסערה. הפלטפורמה מבוססת על האהבה של כולנו לצפייה בסרטוני וידאו מקוריים ומצחיקים. שילוב של יצירת תכני וידאו מותאמים לטרנדים החמים של הפלטפורה יפתח את העסק לקהל חדש ועדכני.

קידום ביוטיוב

יוטיוב היא פלטפורה של מעל מיליארד משתמשים פעילים, בעזרת סרטונים איכותיים ניתן להגיע למיליוני אנשים בעלויות יחסית נמוכות. אחוזי המעורבות הגבוהים שלהם זוכים סרטונים בהשוואה לכל סוג תוכן אחר מאפשר לעסקים להגיע לקהל פוטנציאלי גדול ואיכותי במהירות.
לקוחות ממליצים

זה מה שהיה ללקוחות שלנו להגיד

star star star star star
אלעד דיין
מנכ"ל ובעלים | כלכלה נבונה
qoute sign
"כאשר התחלתי לעבוד עם חברת אומינוקס תהליך השיווק השתנה פלאים. הלידים היו מכוונים בכל הרמות, והתוצאות מדהימות. אני מקבל לידים סופר איכותיים, הלקוחות פונים אלי בשם העסק שלי, וכמובן שהרווחים עלו בצורה מאוד משמעותית והעסק משגשג."
star star star star star
דניאלה גבאי
בעלים | דנדוש קייטרינג
qoute sign
"היום כשלקוח פונה אלי אני מרגישה שהוא באמת מכיר אותי ואת העבודות שלי, ושהוא כבר ראה ושמע עלי, וזה בזכות אומינוקס."
star star star star star
אביב הייט
מנכ"ל | דונם ייעוץ משכנתאות
qoute sign
"כשהכרתי את אומינוקס הם הביאו אותי לעולם שיווק אחר, שבו אני לא צריך לדאוג לכל הדברים. הם מצלמים ומעלים את כל הסרטונים, ואני לא צריך לשבור יותר את הראש. היום כשלקוחות מגיעים אלי, אני מרגיש שהם כבר מכירים אותי ואת המותג שלי וזה הכל בזכות השיווק של אומינוקס."
star star star star star
קרן אבן צור
בעלים | עולם הקוסמטיקה
qoute sign
"כשפתחתי את העסק היו לי קשיים רבים לשווק אותו, נפגשנו עם המון משווקים שלא ידעו באמת מה הם עושים. למזלנו מצאנו את חברת אומינוקס המדהימה שלקחה אותנו להצלחה, הם ידעו לקחת את כל השיווק הקיים ולנתב אותו למקום הנכון והמדוייק ביותר בשבילנו.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונדבר איתכם על שיווק העסק שלכם. או התקשרו: 052-222-0082