הפקות סרטונים

הפקת סרטונים שיווקיים על ידי צוות צילום מקצועי

קודם כל בואו נבין על מי מדובר

למי שלא מכיר: יגאל פסחוב

במשך שנים יגאל פסחוב ביסס לעצמו סטנדרט משלו בכל מה שקשור בצילומים והפקות. הוא עבד ועובד עם הגדולים ביותר... בארץ ובעולם.
אומינוקס - Ominox יגאל פסחוב

נמצא בטופ למעלה מ- 20 שנה

בשנת 1998 פתח את חברת הפקות הראשונה שלו. במקביל למד באקדמיה קמרה אובסקורה לימודי קולנוע. והתחיל לעבוד בחו"ל בצילומי הפקות לאוכלוסיה העשירה במדינות אירופה, בעקבות זאת עבר לגור בבלגיה ולאחר מכן בגרמניה.
אומינוקס - Ominox יגאל פסחוב

האליטה העולמית

בשנת 2003 עבד בהפקה לנשף התרמה לנסיכויות של אירופה, שם פיתח את קשריו ובעקבות זאת עבר למוסקבה והחל לעבוד בהפקות שונות בצמוד לאנשים החזקים באירופה. תוך כדי השתלב בהפקות בארצות הברית הכוללות את מיטב המפורסמים בהוליווד.
אומינוקס - Ominox יגאל פסחוב

כיום מנהל הפקה באומינוקס דיגיטל

בשנת 2018 הצטרף כשותף בחברת השיווק הדיגיטלי אומינוקס בתפקיד ״אחראי הפקה״ של שירותי החברה. הוא מציע את שירותיו היוקרתיים ללקוחות אומינוקס דיגיטל.
אומינוקס - Ominox יגאל פסחוב
לקוחות ממליצים

זה מה שהיה ללקוחות שלנו להגיד

star star star star star
אלעד דיין
מנכ"ל ובעלים | כלכלה נבונה
qoute sign
"כאשר התחלתי לעבוד עם חברת אומינוקס תהליך השיווק השתנה פלאים. הלידים היו מכוונים בכל הרמות, והתוצאות מדהימות. אני מקבל לידים סופר איכותיים, הלקוחות פונים אלי בשם העסק שלי, וכמובן שהרווחים עלו בצורה מאוד משמעותית והעסק משגשג."
star star star star star
קרן אבן צור
בעלים | עולם הקוסמטיקה
qoute sign
"כשפתחתי את העסק היו לי קשיים רבים לשווק אותו, נפגשנו עם המון משווקים שלא ידעו באמת מה הם עושים. למזלנו מצאנו את חברת אומינוקס המדהימה שלקחה אותנו להצלחה, הם ידעו לקחת את כל השיווק הקיים ולנתב אותו למקום הנכון והמדוייק ביותר בשבילנו.
star star star star star
דניאלה גבאי
בעלים | דנדוש קייטרינג
qoute sign
"היום כשלקוח פונה אלי אני מרגישה שהוא באמת מכיר אותי ואת העבודות שלי, ושהוא כבר ראה ושמע עלי, וזה בזכות אומינוקס."
star star star star star
אביב הייט
מנכ"ל | דונם ייעוץ משכנתאות
qoute sign
"כשהכרתי את אומינוקס הם הביאו אותי לעולם שיווק אחר, שבו אני לא צריך לדאוג לכל הדברים. הם מצלמים ומעלים את כל הסרטונים, ואני לא צריך לשבור יותר את הראש. היום כשלקוחות מגיעים אלי, אני מרגיש שהם כבר מכירים אותי ואת המותג שלי וזה הכל בזכות השיווק של אומינוקס."

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונדבר איתכם על שיווק העסק שלכם. או התקשרו: 052-222-0082